Kód: 92

Vegan protein Blend

€16,20 €24,90 Zľava 34 %
Vypredané

500g uzatvárateľný sáčok / 20 dávok

Komplexný vegánsky instantný proteín z vyváženého pomeru hrachovej, ryžovej a konopnej zložky. Obohatený a vitamínový premix skupiny B a D3, ktoré dopĺňajú deficienčné zložky rastlinnej diéty ako aj aminokyseliny BCAA v pomere 4:1:1. Senzoriku dotvára prírodné kakao, cejlonska škorica a prírodné sladidlo xylitol – brezový cukor.  Vďaka optimálnemu zloženiu, ľahkej rozpustnosti a lahodnej chuti je vhodným doplnkom proteínov a vitamínov pri špeciálnych stravovacích obmedzeniach.

Bez lepku, laktózy a zbytočných zahusťovadiel, farbív a konzervantov. Pre zlepšenie regenerácie a športového výkonu. Určené pre ludí vyhýbajúcim sa konzumu živočíšnych bielkovín.

vyrobene-svk-209x300 (1)Dodávané v robustnom obale s kvalitným opakovaným uzatváraním pre zabezpečenie najvyššej kvality produktu počas celej dĺžky jeho užívania.

Kľúčové vlastnosti

  • veľmi nízky obsah tukov
  • chutný aj s vodou – ochutený odtučneným kakaom
  • príjemná kakaovo – škoricová príchuť
  • bez lepku, laktózy, farbív, zahusťovadiel, konzervantov a gúm
  • rastlinná forma bielkovín
  • obohobatený o premix vitámínov skupiny B a D3
  • hodí sa aj ako prímes na pečenie, do palaciniek alebo pudingov
Kategória: Proteíny
Položka bola vypredaná…

Komplexný instantný rastlinný proteín z vyváženého pomeru hrachovej, ryžovej a konopnej zložky s minimálnym podielom tuku. Určený pre pokrytie špeciálnych stravovacích režimov.  Ideálny na doplnenie aminokyselín v detoxikačných kúrach, kde je limitovaný podiel živočíšnych bielkovín vzhľadom na čas ich rozkladu v tráviacom trakte. Vhodný ako olovrant či večera po tréningovej záťaži. Vhodný pre vegetariánov, vegánov bez obsahu laktózy a lepku. Vhodný na úpravu telesnej hmotnosti ako aj zlepšenie zdravotného stavu. Svojou lahodnou škoricovo – kakaovou chuťou je vhodný na prípravu sladkých dezertov či prvá pomoc v prípade akútneho hladu.

Rastlinná forma proteínov  bez prítomnosti sóje. Pozostávajúci z hrachovej zložky, bohatej na esenciálne aminokyseliny – leucín, izoleucín, valín ako aj  cenné železo. Ryžová zložka je zdrojom BCAA pričom je získavaná z hnedej ryže so zvýšeným podielom proteínov. Konopná zložka obsahuje okrem esenciálnych aminokyselín aj zvýšný podiel horčíka a  prospešnej vlákniny.

Dávkovanie:  Vegan proteín je chutný, vhodný na každodenné použitie. Odporúčame dávkovať podľa druhu diétneho obmedzenia aj vo viacerých dávkach (po 35g rozpustených v 250 ml vody / rastlinnom mlieku v čistom zložení) rovnomerne rozložených počas dňa. Napríklad náhrada desiaty alebo olovrantu, po tréningu či v v prípade náhlaho hladu.  Tým že obsahuje veľmi málo tukov a cukru, je vhodný aj večer pred spaním. Týmto je zabezpečený vyrovnaný prísun proteínov v rámci dňa. Odporúčané množstvo prijatých bielkovín predtavuje 1g / 1kg aktívnej svalovej hmoty ( nie celkovej hmotnosti)

Nutričné informácie 100 g 30 g RVH %
Energetická hodnota 1657 kJ (392 kcal) 497 kJ ( 118 kCal) 5,9
Tuky 3,85 g 1,15 g 1,65
z toho nasýtené mastné kyseliny 1,7 g 0,5 g 2,55
Sacharidy 31 g 9,3 g 3,6
Z toho cukry 0,5 g 0,15 g 0,15
Z  toho alkoh. cukry 21,5 6,45 g **
Vláknina 2 g 0,6 g **
Bielkoviny 57,15 g 17,15 g 34,3
Soli 10 mg 3 mg 0,05

 

Náš Tip: Veľmi vhodné je využiť ho na prípravu dezertov, náhladu lepkovej múky pri pečení ako aj do smothie. Svojou chuťou a konzistenciou zvláčnuje zmes na pečenie a v určitom množstve nahradí v dezertoch sacharidovú zložku, zvýši príjem proteínov na popoludňajší dezert.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: