Online tréningový systém

„Vieme aké náročné je začínať sám a ešte náročnejšie trénovať pravidelne a dlhodobo. Jednoducho a ľahko ti ukážeme, ako môžeš začleniť šport do každodenného života, vybudovať pozitívne návyky a dosiahnuť výsledky!“

.

📈 Interaktívny tréningový plán s profesionálnym vedením
🎥 videoanalýza tvojho pohybu
⏱ otestovanie tvojich parametrov a odhalenie športového potenciálu
👨‍👩‍👧‍👦 športová komunita ľudí ktorí ti nedovolia zlyhať
🏃‍♂️ osobné tréningy, ☎ konzultácie a pretekové stratégie 📊

✅ Nestrácaj svoj čas! Získaj pravidelnosť, ostaň zdravý a motivovaný.

✅ Vyber si svoj program a začni so systematickou premenou tvojich telesných parametrov. Pretože rozdiel medzi tebou a profesionálnym športovcom je len v tom, ako dlho trénuješ.

8D503085-7DC0-4641-BB56-B49A16E36CA8

 

📲📊📈

Jednoduchý online tréningový diár v smartfóne, ktorý sleduje ako napreduješ!

◽ máš okamžitý prehľad o tom čo máš kedy trénovať

◽ priebežne sleduješ svoj progres a konzultuješ ho s trénerom.

◽ zasielaš videá pre osobnú analýzu pohybu, čerpáš inšpiráciu v skupine.

◽ Môžeš absolvovať osobné tréningy, dať si vypracovať taktiku na preteky a alebo sa nechať sprevádzať.

🚀 Na základe vstupných testov odhalíme tvoj potenciál a ukážeme ti na čo sa zamerať

1️⃣ tvoja športová anamnéza ➡
2️⃣ testovanie ➡
3️⃣ tréningový plán ➡
4️⃣ kontrola 👍

Chceme aby bol tvoj čas strávený športom maximálne efektívny, rozvíjal tvoje schopnosti a sledoval stanovené ciele. Práve o to sa pomocou desiatok tréningových metód postará tvoj tréner.

👨‍⚕️🩺🧬

Tvoja osobná športová anamnéza.

Vďaka analýze tvojich fyzických a mentálnych vlastností nastavíme ten správny postup. Pretože dvaja ľudia reagujú na jeden a ten istý tréning rôzne. Ten istý športový cieľ sa dosahuje pri každom jednotlivcovi inak. Preto zistíme v kde sa skrýva tvoj športový potenciál a odporučíme ti cestu akou ho vieš rozvinúť.

⏱🏃‍♂️💪

Bežecké a vytrvalostné testy vďaka ktorým bude tréning unikátny práve pre teba!

Program v prvých týždňoch začína sériou testov ktoré určia aká je tvoja aktuálna forma. Zistíme čo dokážeš dnes a tiež to, čo dosiahneš po 3 mesiacoch tréningu. Vypočítame v akom čase odbehneš svoje prvé preteky!

Ak nepotrebuješ čísla a tabuľky, ale len dobrý pocit z behu, tak sa nezaťažuj. Nechaj to na svojom trénerovi.

🎥🎥🎥

Video analýza tvojej biomechaniky a behu.
 

Je lepšie ťa raz vidieť ako stokrát počuť. Natoč svoj tréning! Skúsené oko trénera odhalí nesprávnu techniku behu, a napraví chyby skôr, ako sa stihnú vryť do tvojho stereotypu. Nedovoľ zraneniam aby ťa zastavili! Počúvaj svoje telo! Odmení ťa vzhľadom a výkonmi ktorým sa budeš sám čudovať.

😂😏😄

S podporou a motiváciou v skupine napreduješ oveľa lepšie ako sám!

Pretože môžeš zdieľať svoje úspechy alebo slabosti s ostatnými, ktorí práve prežívajú to čo ty. Nie si v tom sám! Sme tu spolu s rovnakou túžbou. Rozbehnúť sa za prvými nabehanými kilometrami alebo zdolať polmaratón. Komunita ktorá dokáže oceniť tvoju výkon, podporiť keď sa práve nedarí a namotivovať keď nemáš chuť ani vyjsť z domu.

1️⃣2️⃣3️⃣4️⃣ Tvoje tréningové balíčky:

MÁJOVÁ UVÁDZACIA ZĽAVA 20% pre všetky programy

platí pri zakúpení programu do 31.Mája

1️⃣ Som začiatočník

Obdobie 30 dní – 119 € (3,9 € deň)

Teraz 95.-

📲 tréningy na týždennej báze 📞 1x týždenne konzultácie a vyhodnotenie tréningu 👨‍👩‍👧‍👦 skupinový chat a zdieľanie výkonov

.

2️⃣ Idem do toho na 100%

Obdobie 30 dní – 149 € / 4,9 € denne

Teraz 120.-

📲 tréningy na týždennej báze 🎥 videoanalýza 📞 neobmedzené konzultácie a vyhodnotenie tréningu 👨‍👩‍👧‍👦 skupinový chat a zdieľanie výkonov

.

3️⃣ Chcem dlhodobý kompletný servis

Obdobie 90 dní – 319 € / 3,5 € denne

Teraz 250.-

📲 tréningy na týždennej báze 🎥 videoanalýza 📞 neobmedzené konzultácie a vyhodnotenie tréningu 👨‍👩‍👧‍👦 skupinový chat a zdieľanie výkonov 🏃‍♂️🏃‍♀️ 3 osobné tréningy podľa dohody 📅📊 nastavenie stratégie na preteky a vyladenie formy

.

Po zaslaní potvrdenia o platbe môžeš začať ešte dnes! V poznámke platby nezabudni uviesť tvoje meno a @email: gmailovú adresu.

💳 Platobné údaje: IBAN SK92 8330 0000 0025 0090 5593
📩 Kontakt: tomas.trosko@motigo.sk 📱 whatsapp Chat +421 940 811 962

Prostredníctvom Google-gmail.DOCS. súborov ti nazdieľame 📊tréningový systém s detailným popisom tréningových jednotiek vrátane 📑formulára športovej anamnézy 📅tréningový denník a ďalšie služby.

🤔🤨😏

Prečo sa o tvoj progres postarám práve ja?

Ing. Tomáš Trosko, atlét, triatlonista a predseda športového klubu zal. 2014. Tréner detí a dospelých s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Autor vytrvalostnej videosérie 2023 „ako začať behať“ pre Balance TV.

 

✅ Pretekové skúsenosti

◽ Stovky bežeckých pretekov od 400m na dráhových Majstrovstvách Slovenska, cez cestné a cross pretekeky až po Maratón v Košiciach

◽ Stovky ligových triatlonových pretekov na vdialenostiach od superšprintu až po Half Ironman, titul vicemajster Slovenska, účasť v IronMan sérii v Slovinsku alebo viacerých Oravamanov

Desiatky cyklistických cestných pretekov, pretekov do vrchu vrátane 315 kilometrových cyklomaratónov

 

Tréningové skúsenosti

Kontinuálny tréning detí (6-12 rokov) a dospelých od roku 2015 v disciplínach atletika, plávanie a triatlon. Príprava Hobby a Výkonnostných športovcov na atletické podujatia, behy a triatlony. Poskytovanie konzultácií, nastavovanie pretekových stratégií a príprava materiálu na preteky.

Vzdelanie

Trénerské licencie I., II., a III. triedy – FTVŠ Karlova Univerzita Praha organizované pod záštitou a s prednášajúcimi z Českej triatlonovej únie.

Semináre a certifikáty o vytrvalostných športových disciplínach.