O nás

motigo-triatlonovy-klub-maskot-250x300

 

Na začiatku bola vášeň a neúnavné zapálenie pre šport. Keď sme mnohé roky venovali všetok svoj voľný čas trénovaniu a pretekom, vyústilo to do niečoho väčšieho:

2014 – Motigo, triatlonový klub.

Značka prinášajúca motiváciu trénovať a energiu zvíťaziť. Dve zásadné ingrediencie, ktoré človek potrebuje na dlhodobej ceste za športovými úspechmi. Pri svojej práci staviame na vytrvalosti, poctivosti a cieľavedome nasledujeme stanovené ciele. Robíme šport a triatlon zábavným a dostupným pre deti aj pre dospelých.

Práca s deťmi a organizácia pretekov
Akvatlon-Samorin-2018-PhotoMartini-x038

 

Akvatlon Šamorín 2018

V rámci projektu „komplexná športová príprava pre deti“ vychovávame mladú generáciu športovo nadaných školákov. Veríme, že všeobecná športová príprava (plávanie, atletika, gymnastika, cyklistika) vo veku od 5 do 12 rokov je tou správnou cestou vychovať zdravého ducha v zdravom tele.

Deti sa hravým spôsobom naučia, že na dosiahnutie stanoveného cieľa je potrebné byť vytrvalý, poctivý a usilovný. Vlastnosti, s ktorými uspejú v športe, ale aj v živote. Nechajme sa prekvapiť, koľkí z nich to doiahnu až na profesionálov.

 

Akvatlon-Samorin-2018-PhotoMartini-x050

Služby pre dospelých nadšencov aj výkonnostných športovcov 

Skúsme spolu aktivovať Vaše športové bunky! Či už máte ambiciózne triatlonové ciele, alebo máte len chuť začať na sebe pracovať, u nás staviame od začiatku na osvedčenom postupe:

  1. vstupné údaje a športová anamnéza(kde sa aktuálne nachádzame)
  2. stanovenie časového rámca(koľko času zvládneme vyčleniť)
  3. určenie primeraného cieľa(kam sa chceme dostať)
  4. optimálny rozsah spolupráce(elektronický tréningový systém, nutričný plán vrátane doplnkov, individuálne aj spoločné tréningy, technická podpora a asistencia na pretekoch)
  5. spätná kontrola a vyhodnotenie efektivity (eliminácia rizík)

Slovenia-Ironman-1024x617

Dokázali sme vychovať výkonnostných triatlonistov pripravených na trate Ironmanu (3,8Km plávania – 180km cyklistika – 42km beh), slovenskú ženskú víťazku New Yorského maratónu, alebo detských majstrov slovenska vo viacerých triatlonových disciplínach.

To, čo si však ceníme najviac je, že sme dokázali ľudí motivovať a ukázať im cestu, ako byť lepšími.

Podľa našich skúseností dokáže dlhodobá a vhodne nastavená príprava zázraky. Môžete naraziť na danosti, ktoré ste ani netušili že máte. Úbytok kíl na váhe a „vyčistená hlava“ môžu byť len vedlašími produktami, na ceste za niečim hodnotnejším a zábavnejším.

Motivačná atmosféra, vzájomná podpora, športový náboj, sarkastický humor a nekončiaci entuziazmus sú prísady, ktoré nás sezónu po sezóne ženú ďalej. So správnym nastavením mysle to dokážete dosiahnuť aj vy!

 

 

2019 – Motigo Nutrition, vyladená športová výživa

Komplexný Iontový nápoj – Lime & Lemon

Triatlon je výzva, ktorá v sebe spája tri športy. Trénovať efektívne na 3 disciplíny naraz kladie vysoké nároky na telo a jeho správne fungovanie. Podla našich skúseností sa pri tréningovom zaťažení 15 a viac hod/týždenne (tj. približne 2 hod čistého času tréningu denne) na pracujúcom človeku výraznejšie prejavuje potreba správneho nastavenia nutričného plánu. K efektívnemu nutričného plánu vo vyváženej miere neodmysliteľne patria aj kvalitné doplnky výživy – koncentrované potraviny. Prostredníctvom nich dokážeme prijať také množstvo živín, ktoré by sme v bežnej strave prijať nedokázali. Vlastne je to celkom jednoduché: Čím ľahšie a rýchlejšie sa telo dostane ku všetkým nutrientom, ktoré potrebuje, o to rýchlejšie a kvalitnejšie regeneruje. Rýchlejšia regenerácia = častejší tréning. Kvalitnejšia regenerácia = intenzívnejší tréning. A športový progres je na svete…

 IMG_1345

 

 

 

 

2020 – ak nie si spokojný s tým čo je na trhu, vytvor si niečo vlastné…

Extra Silná Komplexná Kĺbová Výživa – Double

Po viac ako 10 rokoch aktívneho pretekania v súťažiach triatlonu, atletiky a cyklistiky sme toho vyskúšali naozaj veľa. Či už to boli stravovacie plány, výživa podľa krvných skupín, doplnky výživy, tréningové „boostery“ alebo športový materiál, zistili sme, čo nám kedy zaberá, čo sa osvedčilo a čo zas nie.

Prečo ďalší eshop?

Máme pocit, že trh s doplnkami výživy je presýtený produktami ale aj rôznymi roztrúsenými informáciami o nich. Snažili sme sa preto vytvoriť jednoduché a prehľadné prostredie pre osvetu a koncepčný predaj výživových doplnkov, stravy a športového materiálu. Skor ako na marketing prikladáme dôraz na správne načasovanie užívania doplnov výživy, ich funkčnosti a celkovej efektivite ich zladenia so stravou. Veríme, že si ich nekupujete len pre chuť tak ako tyčinku Snickers, ale hľadáte konkrétny efekt a výsledok.

 

Prečo tieto produkty? 

Menej je niekedy viac a pri športových doplnkoch to platí tiež. Ako edukovaní športovci sa naučme čítať zloženie produktov. Naučme sa identifikovať komponenty s ktorých pozostávajú, ako na nás pôsobia a akú majú biologickú hodnotu. Možno sa niečo naučíte, a možno sa z Vás stanú lepší športovci. Vybrali sme produkty – doplnky, ktoré naozaj len vhodne doplnia Váš pestrý a vyvážený jedálniček tak, aby ste mohli podávať seriózne výkony adekvátne k Vašej príprave.

 

Prečo nakupovať tu?
Na našej stránke nenájdete 1000 položiek od 500 výrobcov medzi ktorými budete nekonečne blúdiť a vyberať. Stavili sme na jednoduchosť vo výbere, v praxi odskúšaný efekt produktov, ich jasný a výstižný popis s praktickými informáciami, ktoré bežne nenájdete. Preferujeme produkty najmä od slovenských výrobcov. Cenovou politikou sa snažíme priblížiť bežnému spotrebiteľovi tak aby mal každý šancu podávať výkony, ktoré si odmakal v príprave. Zvýhodňujeme športovcov a poskytujeme zľavy tým, ktorí dosahujú progres a motivujúce športové výsledky. Ak Vás zaujíma niečo navyše, neváhajte nám napísať. Radi Vám poradíme, vymeníme si skúsenosti alebo len podebatujeme o tom, čo máme tak radi. Aktívny životný štýl plný výziev.

info@motigo.sk