Kód: 119

Extra Silná Komplexná Kĺbová Výživa – Double

€115,80 €129,80 Zľava 10 %
Skladom (1 ks)

2 x 750g dóza / 60 dávok

Extra silná kĺbová výživa, ktorá je najkomplexnejšia na trhu. Obsahuje 15 aktívnych zložiek v prírodnej forme, ktoré pri dodržaní denného dávkovania naozaj pocítite. Má ľahkú limetkovú prichuť a skvelú rozpustnosť vo vode vďaka instantnej forme. Balenia obsahujú 60 koncentrovaných dávok po 25g.

vyrobene-svk-209x300 (1)

Ak to myslíte s výživou pre kĺby, šľachy, chrupavky, spojivové tkanivá, vlasy, nechty a pokožku vážne, je tento prémiový produkt určený práve Vám.

Upozornenie: vzhľadom na koncetráciu látok v produkte (na hranici s liečivom) nie je vhodné celoročné užívanie. Výživa je dimenzovaná pre ľudí s ťažkosťami (plná dávka), alebo na prevenciu u zdravých ľudí v dĺžke užívania 2-3 mesiace.

príchuť: Lime & Lemon

 • neobsahuje konzervačné látky
 • sladené prírodným sladidlom Stévia

Extra Silná Komplexná kĺbová výživa

Obsahuje až 15 Bioaktívnych zložiek pre regeneráciu a prevenciu pohybového aparátu. Táto koncentrovaná zmes je vhodná pri vysokej záťaži pre športovcov, v nižšej dávke ako prevencia, alebo pre akútne stavy na zastavenie degeneratívnych procesov kĺbov.

Konkrétne zložky produktu a ich koncentrácia v dennej dávke (25g):
 1. Enzymatický hydrolyzovaný kolagén I. a III. typu 10 000mg
 2. Kurací kolagén typu II. 500mg
 3. Glukosamín sulfát 1500mg
 4. Chondroitín sulfát 400mg
 5. MSM – methyl sulfonyl methan 1000mg
 6. Aquamín – minerálny matrix z morských rias Atlantického oceánu (zdroj vápnika) 1000mg
 7. Žraločia chrupavka 1000mg
 8. Kyselina Hyaluronová 100mg
 9. Vláknina Inulín (Čakanka) 6650mg
 10. Vitamín D3 75mcg
 11. Vitamín K2 (menachinón MK-7) = 6 – 8x účinnejšia prírodná forma 100mcg
 12. Vitamín E 20mg
 13. Vitamín C (kyselina L – askorbová) – silný antioxidant 400mg
 14. Vitamín B6 5mg
 15. enzým Bromelain (1200 GDU/g) silne protizápalový 200mg 
Prečo tak koncentrovaná a komplexná kĺbová výživa?

Telo každého z nás má iné geneticky preddefinované „slabé miesta“ pohybového aparátu. Môže to byť slabšia pružnosť a pevnosť šliach, vačšia náchylosť na ich preťaženie (pri tréningu) a zapálenie sa. Môže to byť vyššia náchylnosť na degeneratívne zmeny kĺbov – artrózu alebo vyššie riziko zranenia kĺbov a mnohé iné.

Každý z nás má tiež iné parametre zaťaženia pohybového aparátu. Tieto vyplývajú napríklad z intenzity a typu tréningovej záťaže, povahy zamestnania, BMI telesného indexu a iných.

Spojením rôznych typov vrodených predispozícií, rôznych druhov kritickej záťaže a ostatných faktorov vznikajú problémy pohybového aparátu, väzív a šliach. Komplexnou kĺbovou výživou sa preto snažíme predchádzať zraneniam a zápalovým procesom a eliminovať čo najväčší počet rizikových faktorov, ktoré na ne vplývajú.

Prečo 2 x 750g balenie?

Pre reálnu účinnosť a efektívnosť kĺbovéj výživy je potrebné príjímať jej zložky dostatočne dlho a v dostatočnej intenzite. Tak je možné zabezpečiť plnohodnotnú výživu pohybového aparátu a vstrebanie účinných látok v organizme. Preto je dávkovanie nastavenie v 2 denných dávkach po 12,5g = 25g denne. Balenie teda vystačí na 60 dní poctivého užívania.

Pre zabezpečenie optimálnej účinnosti produktu odporúčame dodržať denné dávkovanie a užívať najlepšie počas 2 – 3 mesiacov.

Zloženie: Enzymatický hydrolyzovaný kolagén ( kolagén je  I.typu a III.typu ), Inulín, Glukosamin sulfát 2 KCL, Chondroitín sulfát, Aquamin F (Lithothamnion Coralloides), MSM (= methyl sulfonyl methan), Žraločia chrupavka, Kurací kolagén z hrudnej chrupavky typu II 90%,  vit. C kyselina L-askorbová, Enzým Bromelain (1200GDU/g), Hylauronan sodný, vit. E, vit. B6, vit. K2 ( menachinón MK-7), vit.D3, Kyselina citrónová, Oxid kremičitý, prírodná aróma pomaranč, sladidlo: glykozidy steviolu.

Skladovanie: mimo dosahu slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25 °C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď riadne uzatvoriť pre zabránenie vstupu vlhkosti. Udržovanie v chlade a tme predlžuje trvanlivosť výrobku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: